" Vacances en appartements privés à Zadar, en Croatie, il est tout ce que vous voulez "
 •   Maison  
 •   Forum  
 •   Guide  
 •   Transférer  
 •   Contactez  
 • Quel type d'hébergement vous recherchez?
  Où voulez-vous voyager?
  Quand vous voulez voyager?
  Combien de personnes voyagent?
  Adulte:
  Enfants:
  climatisation
  internet
   

  Zadar Music Schedule

   

   

   

  List of best history Landmarks in Zadar!

   

   

   

  Why visit Croatia?

  Check this video out:

   

   

  Spadochroniarstwo Zadar

   

  Sky Diving

  Pamiętam dzień, kiedy się pierwsze kroki dziecka? Oczywiście, że nie; ale na pewno pamiętasz moment wyjść z samolotu przez resztę swojego życia. Nie tylko jest to szczególny moment dla Ciebie, ale również czuć się uprzywilejowani być tymi, którzy mogą dzielić się swoją pierwszą Skok tandemowy Zadar, Chorwacja spieszyć z tobą. Wcześniej skoki spadochronowe Zadar w Chorwacji, zaczniemy od bezpieczeństwa z briefingu przed skoku, gdzie wszystkie pytania będą odpowiedział i cały wewnętrzny Skok tandemowy w Zadar, Chorwacja zostaną szczegółowo wyjaśnione. Po tym, że pokład nasz samolot i przygotować się do Skok tandemowy skok. Ready?

   

  Jedzenie w Chorwacji: 8 porad

   

  "Popełniłem błąd. Przed wyjazdem do Chorwacji, psychicznie zalicza swoją kuchnię w tej samej kategorii z innych krajów Europy Wschodniej, w których byłem. Mniejsza o to, że nie jest to naród Europy Wschodniej (to jest klasyfikowane jako Europejskiej Południowa), a ja oczywiście nie powiodło się aby zrobić odpowiednie badania dotyczące różnych wpływów kulturowych Chorwacja cieszy się na przestrzeni wieków. Więc wyobraź sobie moje szok kiedy przyjechałem i nie znalazłem mdłe, gotowane dania spodziewałem, ale taki, który jest różnorodne, smaczne i zabawy, aby spróbować, w tym tych najważniejszych. .. "

  http://landlopers.com/2013/07/07/croatia-food

  Best Bite

  PRZEWODNIK STAREGO MIASTA ZADAR, CHORWACJA

   

  Zadar, Croatia, Old Town

   

  REDBULL SKRZYDŁA DLA ŻYCIA ŚWIATA RUN

   

   

  WINGS FOR LIFE WORLD RUN

   

  OSIEM PIASZCZYSTYCH PLAŻ W CHORWACJI (I DLACZEGO POLUBISZ JE)

   

   

  Gdy ktoś wspomina o słowo "wakacje", większość ludzi postrzega ten sam obraz w ich umysł. Piękny kawałek brzegu z cieniem od słońca, kolorowy koktajl w ręku i jasny żółty piasku spotkanie fale morza w najbliższych.

  Aah, yes – the sand. We all know that strange feeling of walking over it barefoot, the feeling of crossing a very hot yet pleasant carpet.

  Wybrzeżach Morza Śródziemnego są głównie tereny skaliste, żwirowe. Tak mają niepowtarzalny urok własnych. Ale nie czytasz ten tekst, bo chcesz dowiedzieć się o tym. Chcesz dowiedzieć się, gdzie lądować na jakiś piasek w tym kraju. Więc proszę-przedstawiamy kilka wybiera dla lokalizacji oferuje piaszczyste plaże, gdzie można się opalać jak jaszczurka.

  1. Saharun (Dugi otok)

  Saharun jest piękny biały piasek i żwir prawie kilometr długości. Znajduje się na Dugi Otok i jest otoczony przez piękno i spokojną atmosferę. Nawet w szczycie sezonu z imprezy na plaży cały dzień i całą noc, to nigdy nie dostaje przepełnione. Jego rozpoznawalną cechą jest wysokości latarni morskiej, który dumnie służy jako zdjęcie krajobrazu. Lubiany przez rodziny i osób w podeszłym wieku podczas dnia i gorących młodych rzeczy przez noc, Saharun jest ulubieńcem wszystkich.

  Pokochasz to, bo : Kolor wody jest jak Caribbean blue-to dość wyjątkowy dla Adriatyku.

   

  Sprawdź resztę here

   

  CZUĆ ZADAR 2014

  Najlepszy czas w roku, aby odwiedzić Chorwacja

   

  Moim skromnym zdaniem najlepszą porą na zwiedzanie Chorwacji jest Kwiecień, w większości przypadków. Ostatniej dekady kwietnia stał się naprawdę ciepły miesiąc w Chorwacji, ciepłe wystarczy do opalania na pewno i pływanie dla prawie wszystkich od morza zakres temperatury od 18 ° C do 21 C w zależności od roku.

   

  W kwietniu jest bardzo niska liczba innych osób, więc na pewno będzie można uniknąć tłumów, zarówno na plaże i miast. Niska liczba turystów również pozwoli Ci zobaczyć i poczuć prawdziwe życie Chorwaci. Odwiedzić rezerwaty przyrody i Parki przyrody będzie znacznie bardziej przyjemny bez długim czekaniem i ludzi się dźwięki.

   

  Ceny! Wszystko jest znacznie tańsze poza głównym sezonem. Niektóre rzeczy, jak powołanie wynajem może być do 50% ceny sezonie. Ale to nie wszystko, jazda jedzenie, napoje, bilety, autobusów i taksówek, wszystko jest znacznie tańsze w kwietniu w porównaniu do czerwca, lipca i sierpnia. Również istnieje niemal bez ruchu poza głównymi miastami jak Zagrzeb i Split.

   

  Najlepszy Restourants w zadarskiej dzielnicy? Sprawdź listę Tripadvisor najlepszych restourants i pizzerie w miejscowości here

   


   

   

  4 porady jazdy w Chorwacji

   

  1) Jeśli jesteś w podróży wzdłuż wybrzeża i masz czas, weź starej drogi. Długa droga jest wolniejszy, ale przechodzi przez wiele ładne nadmorskie wioski i miasta, które warto zobaczyć, jak również istnieje wiele widoków widok morza. Jeśli jesteś w pośpiechu lub lubisz dużo zakrętów na trasie autostrady biorą, to wysokiej jakości.

   

  2) maksymalna prędkość na autostradzie chorwacki jest 130 km/h, policja toleruje nawet do 150 km/h, ale szybciej prawie ostatecznie zaowocuje biletu minimum 400 E.

  3) gdy będzie w głębi Dalmacja jest wskazane, aby kupić mapę. GPS może być zawodne.

  4) Jeśli nie podróż wzdłuż autostrady widać wiele dzikich zwierząt znaki ostrzegawcze. Środki bezpieczeństwa i spowolnić, gdy widzisz, że ponieważ naprawdę może się zdarzyć. W przypadku uderzenia dzikich zwierząt, które będzie nie tylko zniszczyć samochód, trzeba będzie zapłacić zarówno grzywny do policji i polowania społeczeństwa i oczywiście zapłacić za zwierzę.   

  Wykorzystaj swój czas w Zadar w najlepszy możliwy sposób z nami, wszystko, co jest wart twój czas doświadczenie

   

  Po przybyciu do miejsca zakwaterowania w Zadar, nie chcesz, aby zatrzymać wewnątrz cały dzień i oglądać Tv. Jest wiele do zobaczenia i zrobienia w regionie Zadaru i mają ograniczony czas. Sprawdź dostępne opcje podróży i wycieczek i zdecydować, co jest dla Ciebie.

  Zdecydować między prywatne wycieczki, wycieczki do National Park Plitvička jezera, National Park KornatiNational Park Krka,ponurkować z rurką wokół zatopionego statku i cieszyć się idealny dzień zwiedzania wyspy. Skoki na bungee idź i raftingu. Wykorzystaj swój czas.

  Sakarun Beach Trip

   

   

  Zadar Virtual Tour 360

   

  Zadar Virtual Tour 360

   

  Zadar Kornati podróż

  google-site-verification: google20221d47e69b3765.html

  Organy morskie

  Zadar, Chorwacja-turystyczny cud.

  Organy morskie to architektoniczne obiekt położony jest w Zadarze, Chorwacja i eksperymentalnych instrument muzyczny, który gra muzykę poprzez fale morza i rury znajdujące się pod spodem zestaw duży marmurowych schodach.

   

  Fale tworzyć nieco dźwięki losowo, ale harmoniczne. Urządzenie wykonał architekt Nikola Bašic jako część projektu na wybrzeżu new city (Nova riva), a strony został otwarty w dniu 15 kwietnia 2005.

   

  Tourist wonder-Zadar, Croatia

   

  "Oda do radości" - nowy film promocyjny o chorwacki National Tourist Board

  Chorwacki National Tourist Board przyniosły niezwykły nowy film promocyjny "Oda do radości" w przygotowaniu do sezonu turystycznego nadchodzących.

  Film promocyjny, produkowane na chorwacki krajowych turystyczną i wyposażony w kraju gwiazda wiolonczelista, zabiera widzów na spektakularne podróż przez dziedzictwa, natura i kultura kraju.

   

  Chorwacki Tourist Board (HTZ) dokonała, pierwsze miejsce w kategorii "Teledysk" 11-międzynarodowego festiwalu turystyki filmy i Multimedia prac odbyła się w Berlinie, zgłaszane gazecie codziennej Vecernji list.

  HTZ wygrał "turystyka Oscar" dla ich teledysku zatytułowany "Oda do radości" Jakie cechy wydajności końcowy przepływu IX symfonię Beethovena "Oda do radości" z dobrze znany chorwacki wiolonczelista Ana Rucner, z obrazów z całej Chorwacji wyświetlane bez żadnych słów.

  Chorwaci walczył od konkurencji z ponad 180 krajach, aby wygrać nagrodę. Film, który został wyreżyserowany przez Hrvoje Hribar i pojawi się na ekranach telewizorów na świecie jako część promocji HTZ w Chorwacji jako miejsca docelowego.

   

   
  Croatica.eu Facebook
   
   
  Croatica.eu Twitter
   
   
  Croatica.eu Google+

  Travel Massive